Луценко розчарований Блоком Литвина і КПУ, тому що для регіоналів “лоха гріх не кинути”

Луценко розчарований Блоком Литвина і КПУ, тому що для регіоналів Перший заступник міністра, в.о. міністра внутрішніх справ України Юрій Луценко назвав найбільшим сьогоднішнім розчаруванням те, що Блок Литвина і комуністи підтримали Партію регіонів у голосуванні за його звільнення.

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції.

“Для мене найбільшим розчаруванням для сьогоднішнього дня було голосування Блоку Литвина і комуністів, які підтримали Партію регіонів”, – сказав Луценко.

За його словами, таким чином, ці обидві парламентські політичні сили, які “заявляють мало не про те, що вони є сторонніми арбітрами-спостерігачами, вчинили недобре, неетично”.

Проте Луценко запевнив, що не буде притягати до відповідальності окремих представників цих політичних сил за зловживання у певних галузях економіки.

“У нас були деякі претензії до деяких галузей, які очолюють службовці литвинівці й комуністи. Але вони носять характер, який поки що не може говорити про систематичні зловживання. Тому я не хочу кидати брудом у тих, хто вчинив неетично “, – сказав Луценко.

Він повторив, що йому дуже прикро за сьогоднішній вчинок депутатів цих політичних сил, які голосували разом з регіоналами.

“У першому параграфі Донецького статуту написано:” Лоха гріх не кинути “. А лохом вважається кожен, хто слабкий. Слабкість від таких політичних розкладів і проявляється “, – сказав Луценко.

Як повідомлялося, Луценко прогнозує, що Партія регіонів спробує оскаржити сьогоднішнє рішення Кабінету міністрів про його призначення.

Також Луценко запевняє, що його повноваження залишаться такими ж, як і були, за винятком права голосувати на засіданнях Кабміну.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня