Якщо вибори виграє Янукович, то Україна стане сателітом Росії – Кравчук

Якщо вибори виграє Янукович, то Україна стане сателітом Росії - КравчукДовірена особа кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко, перший Президент України Леонід Кравчук вважає, що заяви щодо зовнішньої політики України кандидата в президенти Віктора Януковича не свідчать про європейський вибір Украіни. Про це він заявив 28 січня на прес-конференції у Чернівцях.

“Якщо виборивиграє Віктор Янукович, то Україна може стати повним сателітом Росії. Це словопоглинає в собі все. Все те, що декларує Янукович сьогодні на міжнародній арені- це не європейський вибір України”, – сказав Кравчук. 

За його словами,визнавши державами частини суверенної Грузії – Південну Осетію і Абхазію,Янукович “став поруч з президентом Венесуели Уго Чавесом”. 

“Менісоромно за це, тому що навіть найближчий союзник Росії – Президент БілорусіЛукашенко – цього не зробив і ніколи про це вголос не говорив. Це свідчить проповну, беззастережну орієнтацію на Росію”, – заявив перший ПрезидентУкраїни. 

Також Кравчуквисловив сумнів стосовно обіцянки Януковича, що у разі його перемоги напрезидентських виборах газ для населення стане дешевше. “Не буде ніякогодешевого газу. Це не ті часи”, – заявив Кравчук. 

У той же час вінвідзначив, що шанси Тимошенко на перемогу в другому турі виборів “дужевеликі”. 

“Якщоарифметично скласти всі досягнення демократичних кандидатів, то це набагатобільше виборців, ніж проголосувало за Януковича”, – сказав він. 

При цьому Кравчуквідзначив, що перш за все, він має на увазі голоси, віддані за Сергія Тігіпка,Арсенія Яценюка і Віктора Ющенка. 

“Якщо за неїі не проголосують всі виборці, які проголосували за цих кандидатів, то все одноці шанси залишаються великими. В Україні в першому турі виборів не брало участі12 млн. людей. Ми сподіваємося, що цього разу явка виборців, які вирішатьпроголосувати за Тимошенко, буде значно більше “, – сказав Кравчук. 

Раніше першийпрезидент України Леонід Кравчук заявив, що Сергій Тігіпко повинен ще додругого туру президентських виборів погодитися на пропозицію кандидата впрезиденти Юлії Тимошенко посісти посаду прем`єр-міністра. “Якщо з точкизору раціоналізму і перспективи, не вдаючись в деталі – рішення Тігіпко маєбути на користь Тимошенко”, – сказав Кравчук.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня