У Кабміні назвали брехнею інформацію ПР про судове рішення щодо посади Луценка

У Кабміні назвали брехнею інформацію ПР про судове рішення щодо посади ЛуценкаВ уряді України вважають Юрія Луценка цілком легітимним керівником Міністерства внутрішніх справ і запевняють, що Кабмін не має жодної офіційної інформації про судове рішення, яким призупиняється дія постанови про призначення його першим заступником – виконуючим обов`язки керівника МВС.”На даний момент ні в уряді, ні в Міністерстві внутрішніх справ немає ніякої постанови ніякого суду, яке б зупиняло рішення Кабінету міністрів про призначення Юрія Луценка виконуючим обов`язки міністра внутрішніх справ”, – наголошується в заяві першого віце-прем`єр-міністра Олександра Турчинова, яке розміщено на сайті Кабінету міністрів України.

Інформація про те, що Окружний адміністративний суд міста Києва призупинив дію розпорядження уряду про призначення Луценка першим заступником, в.о. міністра внутрішніх справ у заяві називається “брехнею”.

“Прес-релізи від депутатів – це чергова брехня Партії регіонів. Створюється враження, що знахабнілі регіонали хочуть перенести свої рейдерські звички на управління державою. З огляду на це, ще раз наголошую, що Юрій Луценко абсолютно легітимно керує Міністерством внутрішніх справ “, – зазначив Турчинов.

Нагадаємо, сьогодні депутат-регіонал, голова парламентського комітету з питань правосуддя Сергій Ківалов повідомив, що Окружний адмінсуд Києва призупинив дію розпоряджень Кабміну про призначення Юрія Луценка першим заступником міністра внутрішніх справ – виконуючим обов`язки глави МВС. Крім того, лідер ПР Віктор Янукович сьогодні зазначив: “Ми подали вчора до суду свою заяву, і рішення суду буде”.

Раніше лідер ПР Віктор Янукович заявив, що Луценко повинен бути “мужиком, не принижувати себе і піти у відставку з посади міністра внутрішніх справ”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня