Литвин не схвалює рішення уряду щодо Луценка

Литвин не схвалює рішення уряду щодо ЛуценкаГолова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН не схвалює рішення Кабінету міністрів щодо призначення Юрія Луценка в.о. міністра внутрішніх справ України після його звільнення з посади голови відомства парламентом.

Про це Литвинзаявив в інтерв`ю телеканалу Рада. 

Так нероблять”, – сказав він, говорячи про рішення КМУ.

За словамиспікера, таке рішення уряду свідчить, що “Кабінет міністрів просторозглядають як приватну установу”. 

У той же час вінвідзначив, що не береться “давати правові оцінки рішенням Кабміну”. 

Також Литвин зазначив,що “хто б про яку зраду не писав відозви”, рішення про відставкуЛуценка є “рішенням законодавчого органу країни”. 

Голова ВРзазначив, що перед початком розгляду питання про звіт голови МВС у парламентіголосів для його відставки не було. 

За словамиЛитвина, “постановка питання і сам виступ Луценка” спровокувалирішення про його відставку. 

“Я хочусказати, що перед початком розгляду питання, щодо міністра внутрішніх справ,голосів за ухвалення рішення про відставку не було. Але сама постановка питанняі сам виступ (призвів до звільнення) … Треба ж розуміти, хто кого призначає.Не міністр звільняє Верховної Ради, а Верховна Рада призначає і звільняєміністрів. А розповідати, що тут сидять бандити … і якщо так є, то ти принесисписок, оприлюднить його “, – сказав він. 

Крім цього Литвинрозкритикував деякі оцінки журналістів з приводу ролі фракції Блоку Литвина увідставку Луценка. 

“Примітивполітиків мене не дивує, мене дивує примітив журналістів”, – сказав він. 

При цьому спікервисловив здивування, чому журналістами так не критикувалися фракції Блоку ЮліїТимошенко і Партії регіонів, коли вони, за його словами, розробляли і прийняливигідні для них зміни в закон про вибори Президента. 

Так само вінпідкреслив, що представниками ЗМІ не критикувалася ситуація, коли фракціями БЮТі “Наша Україна і Народна Самооборона” була підтримана кандидатураВалерія Карпунцова, внесена Президентом Віктором Ющенком, в той час яккандидатура Олександра Осадчука від БЛ була погоджена всіма фракціями. 

Нагадаємо, 28січня, Верховна Рада відправила у відставку Луценка з посади глави МВС. Проте,того ж дня, Кабмін призначив Луценко першим заступником, в.о. міністравнутрішніх справ.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня