ЗМІ: Пірати збираються використовувати судно з українцями як базу в океані

ЗМІ: Пірати збираються використовувати судно з українцями як базу в океаніСомалійські пірати, які захопили великий автомобілевоз Asian Glory з десятьма українцями на борту, вивели судно в океан. Судячи з усього, вони збираються його використовувати в якості бази для інших нападів, пише Морський Бюлетень.

Повідомлення проте, що судно відігнали в океан, надійшло від командування сил коаліції вАденській затоці. 30 січня в 11:05 за київським часом Центр боротьби зпіратством Куала-Лумпур зафіксував рух Asian Glory зі швидкістю 14 вузлів унапрямку океану. 

Усі судна врегіоні сповіщені про небезпеку, відзначає Морський Бюлетень. 

Редактор виданняМихайло Войтенко наголошує: “вперше, наскільки мені відомо, піратиспробували використовувати захоплене ними великотоннажне судно в якості базидля інших нападів. Траплялося щось подібне і раніше, але не так, судно не йшлонастільки далеко”. 

“Менівідомо, що з Asian Glory вже виникли проблеми, пірати вимагали за ньогонезвичайно високий викуп, мабуть через дорогий вантаж – 2305 новенькихавтомобілів корейського виробництва. Мені відомо також, що пірати чинили наекіпаж тиск”, – додав Войтенко. 

Нагадаємо, 2січня, в Індійському океані в 600 милях від узбережжя Сомалі пірати захопилисудно Asian Glory (компанія-оператор Zodiac Maritime Agencies Ltd (Лондон)), доскладу екіпажу якого входять 10 громадян України, 8 – Болгарії, 5 – Індії, 2 -Румунії. 

Питаннязвільнення українських членів екіпажу перебуває на контролі керівництва МЗС,Посольства України у Великобританії та Департаменту консульської служби.

За матеріалами: Морський бюлетень

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня