Тимошенко задумала створити Державний банк розвитку

Тимошенко задумала створити Державний банк розвиткуКандидат у президенти, прем`єр Юлія Тимошенко планує створити в Україні Державний банк розвитку, через який будуть кредитуватися малий і середній бізнес.

Про це воназаявила в ході телемосту з містами Дніпропетровській області, передаєпрес-служба прем`єра. 

“Я маю намірзробити роботу малого і середнього бізнесу в Україні спокійною, надійною інайголовніше – добре прокредитованою”, – пояснила прем`єр мотиви створеннятакої структури. 

Крім того,Тимошенко розповіла про свої плани створити переворот в системігрошово-кредитної політики України. 

“Кредитніставки для підприємців мають відповідати світовій практиці і надаватися нетільки під заставу майна, а й через систему страхування”, – вважає вона. 

“Кредитдається не під заставу, якого, як правило, у людей, які хочуть зайнятисястартовим бізнесом, просто немає, а під спеціальні страхові гарантії, якіможуть бути як від держави, так і від приватних компаній. Іншими словами -страховка кредиту, а не видача кредиту під заставу “, – пояснила прем`єр. 

“Молодалюдина сьогодні не може розпочати бізнес, навіть якщо дуже хоче це зробити,коли є чудові бізнес-плани, добрі наміри, хороші програми, але немає першогокроку – немає де взяти стартовий фінансовий капітал”, – констатувала вона. 

Раніше Тимошенковже заявляла, що підтримка молоді має стати загальнонаціональною програмою.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня