У МЗС підтвердили інформацію про вихід Asian Glory у відкритий океан

У МЗС підтвердили інформацію про вихід Asian Glory у відкритий океанМіністерство закордонних справ України підтвердило інформацію про те, що сомалійські пірати вивели у відкритий океан захоплене судно Asian Glory з десятьма українцями на борту.

Розвиток подійнавколо переміщень цього судна з членами екіпажу перебуває під постійнимконтролем МЗС, зазначили в міністерстві. Переговори про звільнення суднатривають. 

Міністрзакордонних справ Петро Порошенко дав відповідні доручення Департаментуконсульської служби МЗС і посольств України за кордоном, відзначається вповідомленні. 

За інформацієюпосольства України в Лондоні, українське диппредставництво підтримує постійнийконтакт з власником судна, а також зі штабами антипіратських морськихорганізацій Атланта і НАТО. 

Нагадаємо, 2січня, в Індійському океані в 600 милях від узбережжя Сомалі пірати захопилисудно Asian Glory (компанія-оператор Zodiac Maritime Agencies Ltd (Лондон)), доскладу екіпажу якого входять 10 громадян України, 8 – Болгарії, 5 – Індії, 2 -Румунії. 

Питаннязвільнення українських членів екіпажу перебуває на контролі керівництва МЗС,Посольства України у Великобританії та Департаменту консульської служби. 

У неділю, 31січня, стало відомо, що пірати вивели судно у відкритий океан, щобкористуватися ним як базою для атак на інші судна.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня