БЮТ закликає звертатися з приводу проблем з доступом до ВКонтакте і Однокласники

БЮТ закликає звертатися з приводу проблем з доступом до ВКонтакте і ОднокласникиПрес-служба кандидата в президенти, прем`єр-міністра Юлії Тимошенко спростувала інформацію про підготовлюваний відключення користувачів з України від соціальних мереж Vkontakte.ru, Odnoklassniki.ru, Connect.ua.

Про це йдеться наофіційному сайті Юлії Тимошенко. 

“Останнімчасом до нас надходять повідомлення, що на початку лютого будуть здійснюватисяспроби відключення користувачів з України від соціальних мереж, крім іншого -Vkontakte.ru, Odnoklassniki.ru, Connect.ua”, – йдеться в заяві. 

“Всізвинувачення на адресу Юлії Тимошенко є провокацією, свідомо запущеної їїполітичними опонентами для її дискредитації напередодні другого туру виборівПрезидента України”, – підкреслюється в повідомленні. 

При цьому в БЮТпросять інформувати про проблеми з доступом до цих сайтів. 

“Якщо у Васвсе-таки виникнуть проблеми з доступом до вищевказаних ресурсів, просимоповідомити про це”, – йдеться в повідомленні. Контактна інформація, заякою можна звернутися, вказана тут. 

Ранішепредставники Блоку Юлії Тимошенко (БЮТ) назвали абсурдними заяви про нібитоіснуючому плані Кабміну щодо закриття соціальних мереж Vkontakte.ru,Odnoklassniki.ru і Connect.ua.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня