Прем`єр: Судового рішення, що скасовує призначення Луценка в.о. голови МВС, не існує

Прем`єр: Судового рішення, що скасовує призначення Луценка в.о. голови МВС, не існуєРішення Київського адмінсуду про призупинення розпорядження про призначення Луценка в.о. глави МВС не існує, заявила в неділю, 31 січня, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу 1 +1.

“Його(рішення суду) не існує. Якби існувало рішення суду, воно давно вже офіційноюпоштою прийшло б в уряд. Такий офіційної пошти у нас немає”, -проінформувала прем`єр. 

“Я впевненоможу сказати, що згідно з чинним законодавством, Юрій Луценко – виконуючийобов`язки Міністра внутрішніх справ. Я думаю, що якщо ми дійсно всі хочемо, щобУкраїна виглядала достойно, цивілізовано у світі, нам потрібно ці півтора тижніпройти спокійно, стабільно до чинного Міністром внутрішніх справ “, -сказала глава уряду. 

При цьомуТимошенко заявила, що коли вона виграє вибори, Луценко буде працювати в їїкоманді. 

Нагадаємо, 28січня, Верховна Рада відправила у відставку Луценка з посади глави МВС. Проте,того ж дня, Кабмін призначив Луценко першим заступником, в.о. міністравнутрішніх справ. 

29 січнядепутат-регіонал, голова парламентського комітету з питань правосуддя СергійКівалов повідомив, що Окружний адмінсуд Києва призупинив дію розпорядженьКабміну про призначення Юрія Луценка першим заступником міністра внутрішніхсправ – виконуючим обов`язки глави МВС.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня