Тимошенко покладає великі надії на теледебати

Тимошенко покладає великі надії на теледебатиПрем`єр-міністр, кандидат у президенти Юлія Тимошенко вважає, що від того, чи відбудуться теледебати між двома кандидатами, залежить результат виборів.

“Якщо будутьдебати, то не буде різниці в 1-2% (між двома кандидатами за результатамиголосування). Я думаю, буде дуже суттєва різниця між тим, хто переможе і тим,хто не переможе”, – сказала Тимошенко в інтерв`ю телеканалу 1 +1, передаєпрес-служба прем`єра.

“Я думаю, щонам взагалі потрібно, щоб весь процес виборчої був демократичним, чесним,конкурентним, і для того, щоб не було різниці в кілька голосів, потрібновиконати ті умови Закону про вибори президента і, до речі, демократичну світовупрактику – обом кандидатам в Президенти прийти на дебати “, – пояснилавона. 

“Я гарантую,що я прийду”, – додала Тимошенко. 

На її думку,розрив між двома кандидатами у другому турі буде на користь європейського,демократичного, справедливого розвитку країни. 

Говорячи проймовірність судових розглядів після виборів, Тимошенко заявила: “Япереконана, що вибори завершаться переконливим результатом, переконливоюперемогою України, і не треба буде ніяких стресів”. 

Нагадаємо,кандидат у президент, лідер ПР Віктор Янукович неодноразово заявляв, що не будепроводити телевізійні дебати зі своєю опоненткою, чинним прем`єром ЮлієюТимошенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня