Янукович: Зміни до закону про вибори можуть бути внесені у вівторок

Янукович: Зміни до закону про вибори можуть бути внесені у вівторокЗміни до закону про вибори президента можуть бути прийняті у вівторок, 2 лютого, вважає лідер Партії регіонів, кандидат у президенти Віктор Янукович.

“Мипідійдемо, я думаю, до відкриття пленарного засідання, сесії у вівторок, 2лютого, вже з якимось результатом. Ми ініціювали ці зміни з однією метою – длятого, щоб ці вибори пройшли чесно, демократично і щоб виборці знали про те , щоїх конституційні права будуть захищені “, – сказав він в ефірі одного зтелеканалів у неділю, 31 січня. 

Як повідомлялося,28 січня, ВР прийняла в першому читанні законопроект № 6004, що виключає іззакону Про вибори Президента України норму, відповідно до якої засіданнявиборчої комісії є повноважним, якщо в ньому бере участь не менш 2 / 3 їїскладу. 

Того ж дняпарламент провалив прийняття проекту змін до закону про вибори, згідно з якимвиборці, які висловили бажання голосувати вдома, повинні надати відповіднумедичну довідку, а виправлення до списків виборців мають вноситься не пізнішеніж за три дні до дня голосування.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня