В одному з населених пунктів Донецької області без опалення залишаються 34 будинки

В одному з населених пунктів Донецької області без опалення залишаються 34 будинкиЖителі 34 триповерхових будинків Родинського Донецької області залишаються без опалення.Про це повідомила в неділю, 31 січня, прес-служба Донецької ОДА. 

В ОДА заявили, що зараз працює обласний штаб, який очолює заступник голови облдержадміністрації Юрій Хіврич.

Від рятувальників на ліквідації аварії задіяно 12 одиниць техніки, 8 дизельних електростанцій і 43 людини особового складу, які на даний момент забезпечують підвіз води на котельню, подає тепло до міської лікарні.

У місті працюють бригади зварювальників, слюсарів, будівельників і шахтарів з інших міст області. Всі робітники забезпечуються проживанням і гарячим харчуванням. Також задіяні всі міські комунальні служби Красноармійська.

Роботи ведуться цілодобово. Необхідними засобами і матеріалами робочі бригади забезпечені в повному обсязі, зазначили ОДА. 

Аварія, через яку без теплопостачання залишилися 102 житлових будинки, сталася 23 січня. Крім того, без тепла виявилися 2 дошкільні заклади та 1 школа. Для постраждалих мешканців будинків у міській лікарні був розгорнутий пункт обігріву.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня