Тимошенко: Бюлетені друкуються під наглядом і СБУ, і ЦВК

Тимошенко: Бюлетені друкуються під наглядом і СБУ, і ЦВКПрем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що уряд забезпечить контроль та своєчасне виготовлення виборчих бюлетенів до другого туру виборів.

Про це Тимошенкозаявила сьогодні, 31 січня, в інтерв`ю телеканалу 1 +1. 

“Зараз яможу твердо сказати, що бюлетені друкуються під наглядом і СБУ, і ЦВК, піднаглядом всіх представників політичних команд, під наглядом міжнароднихспостерігачів. І вони будуть надруковані вчасно, і ніхто не дасть ні за якихобставин впливати на поліграфкомбінат “, – підкреслила Тимошенко. 

За її словами,уряд запросило до участі у здійсненні контролю і спостереження за процесомвиготовлення виборчих бюлетенів міжнародних спостерігачів. 

“Мизапросили міжнародних спостерігачів, представників кандидата Януковича,представників ЦВК, які з першої до останньої хвилини будуть присутні під часдруку бюлетенів”, – запевнила прем`єр-міністр. 

Тимошенко такожнагадала, що зміна керівництва поліграфічного комбінату є компетенцією уряду. 

“Цеповноваження уряду. Але паралельно з тим було оголошено, що поліграфкомбінатповністю відкривається для контролю над друком бюлетенів. Ми запросилипредставників Януковича, представників ЦВК, представників СБУ, міжнароднихспостерігачів бути присутнім від першої до останньої хвилини друку бюлетенів”, – пояснила вона. 

Нагадаємо, вранці25 січня поліграфкомбінат Україна в Києві, де, зокрема, друкуються і виборчібюлетені, зазнав нападу. Група людей намагалася увійти до приміщення комбінату,а після того, як цього їм не вдалося, невідомі розбили шибки на першомуповерсі, через які вони й увійшли в будівлю. Зіткнення відбулися і всерединібудівлі, були застосовані пожежні шланги, частина будівлі була залита водою. Домісця події була викликана міліція. 

Через деякий час,за підсумками засідання РНБО Президент України доручив МВС забезпечити охоронукомбінату Україна внутрішніми військами, а також доручив СБУ забезпечитивідеоспостереження за друком бюлетенів. 

Військовослужбовціспецпідрозділу внутрішніх військ (ВВ) МВС України 28 січня приступили доохорони державного підприємства Поліграфічний комбінат Україна, яке друкуєвиборчі бюлетені.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня