На Закарпатті синоптики оголосили штормове попередження

На Закарпатті синоптики оголосили штормове попередженняПро це повідомили в Центрі пропаганди Головного управління МНС в Закарпатській області.

Як наголошуєтьсяв повідомленні, у другій половині 31 січня і в ніч на 1 лютого по Закарпатськійобласті очікується сильний, місцями дуже сильний сніг та мокрий сніг. 

Крім того, сильнанегода очікується в обласному центрі – місті Ужгороді: крім сильних опадівсиноптики прогнозують тут і налипання мокрого снігу, місцями хуртовини, сніговізамети, ожеледь. 

У цілому, заданими прес-служби ГУ МНС, по області на дорогах очікується ожеледиця.Посилення північного вітру місцями до 15-20 м / с, на високогір`ї Карпатподекуди з поривами до 30-35 м / с. 

З огляду насильні опади, ГУ МНС рекомендував водіям обмежити рух автотранспорту, атуристам на період погіршення погодних умов утриматися від сходжень в гори ідотримуватися правил особистої безпеки. 

РанішеУкргідрометцентр МНС повідомив, що в понеділок, 1 лютого, в Україні очікуєтьсяпогіршення погодних умов у зв`язку з переміщенням циклону з Балкан.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня