Герман: Я буду щаслива, якщо ми будемо знову разом з Богатирьовою

Герман: Я буду щаслива, якщо ми будемо знову разом з БогатирьовоюЗаступник Партії регіонів Ганна Герман висловила надію, що секретар Ради національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова повернеться до лав цієї політичної сили.

Про це Герман заявила сьогодні на прес-конференції в Києві, коментуючи стан і перспективи розвитку ситуації всередині Партії регіонів.

“Партія регіонів – єдина, міцна і націлена на перемогу. Найбільшою проблемою ПР завжди був Тарас Чорновіл, але, на щастя, цієї проблеми для нас уже не існує”, – зазначила вона.

Разом з тим, Герман висловила сподівання, що політик Раїса Богатирьова повернеться до лав Партії регіонів. Народний депутат нагадала, що Богатирьова була виключена з лав партії через її позицію щодо того, що Україна повинна бути членом НАТО.

Заступник голови ПР висловила надію, що Богатирьова змінить свою думку щодо Альянсу, оскільки, зазначила народний депутат, на сьогоднішній день навіть державний секретар США Гіларі Клінтон заявляє, що ніхто не повинен нав`язувати державі НАТО, а рішення про вступ чи не вступ до Альянсу має ухвалювати лише народ.

“Оскільки така позиція держсекретаря США і Віктора Януковича (щодо України і НАТО) співзвучні, я думаю, Раїса Богатирьова перегляне свою позицію”, – зазначила Герман. “Я буду дуже щаслива, якщо ми будемо знову разом з Раїсою Богатирьової”, – наголосила вона.

Нагадаємо, політрада Партії регіонів виключила з лав партії секретаря РНБО Раїсу Богатирьову 1 вересня 2008. 3 вересня вона заявила, що ПР може перетворитися на організацію без політичного майбутнього.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня