Apple представив планшетний комп’ютер iPad

Виконавчий директор Apple Стів Джобс під час спеціального заходу в Сан-Франциско представив новий пристрій компанії – планшетний комп’ютер. Пристрій, який Джобс, за чутками, раніше охарактеризував як один з найголовніших проектів в його житті, отримав назву iPad.
(клацайте на фото, щоб збільшити)

В ході презентації Джобс продемонстрував ряд можливостей пристрою. Так, за словами засновника Apple, новий планшет “відмінно підходить” для прослуховування музики, перегляду фотографій і веб-серфінгу.

iPad обладнаний розробленим компанією Apple чіпом A4 з тактовою частотою в 1 гігагерц. Діагональ екрана iPad – 9,7 дюйми, товщина пристрою складає 1,2 сантиметри, вага – 680 грамів. Заявлена Джобсом тривалість автономної роботи планшета складе 10 годин, в режимі очікування – до місяця.

Вартість 16-гігабайтної моделі з Wi-Fi складе 499 доларів, 32-гігабайтної – 599 доларів, 64-гігабайтної – 699 доларів. Планшети з модулем 3G будуть дорожче. Їх ціна в США складе, відповідно, 629, 729 і 829 доларів.

Всесвітні поставки планшета з Wi-Fi почнуться через 60 днів, з Wi-Fi і 3G – через 90 днів.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня