ПР звинуватила БЮТ у блокуванні роботи окружкомів у Криму і Луганській області

ПР звинуватила БЮТ у блокуванні роботи окружкомів у Криму і Луганській областіПартія регіонів заявила, що представники Блоку Юлії Тимошенко блокують роботу окружних комісій у Криму і Луганській області.

“Під керівництвом депутатів з БЮТ – Сенченка (Андрія) в Криму і Королівської (Наталії) у Луганській області – блокується робота окружних комісій в цих регіонах, які не приймають протоколів. Таким чином, БЮТ намагається будь-якою ціною спотворити волевиявлення громадян, що проголосували в цих регіонах”, – заявила сьогодні прес-служба Партії регіонів.

Регіонали закликали Президента, Генпрокуратуру та СБУ втрутитися в ситуацію, що склалася у даних регіонах.

Як повідомлялося, Крим і Луганська область залишаються аутсайдерами в підрахунку голосів. Найменшу кількість протоколів опрацювали в АР Крим – 53,92%, у Луганській області – 72,75%, а також у Сумській області – 77,05. Найшвидше із підрахунком результатів голосування впоралися у Севастополі та на Закарпатті, де опрацьовано 100% протоколів.

За даними опрацювання 94,83% протоколів дільничних виборчих комісій, за Віктора Януковича на президентських виборах проголосували 48,23%, за Юлію Тимошенко – 46,14%. Не підтримали жодного кандидата 4,42%. Таким чином, розрив між кандидатами склав 2,09%.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня