Томенко: БЮТ готовий визнати поразку на виборах

Томенко: БЮТ готовий визнати поразку на виборахВіце-спікер парламенту, один з лідерів БЮТ Микола Томенко заявив, що БЮТ готовий діяти в опозиції, але необхідно дочекатися офіційних результатів виборів.

“Ми готові діяти в опозиції і іншим способом готові діяти, потрібно тільки дочекатися рішення ЦВК”, – сказав він.

Томенко також відзначив, що вже цілком очевидно, що останнім часом склалася плідна співпраця між командою Віктора Януковича і командою Віктора Ющенка. “У нас створюється чіткий тандем – Ющенко-Янукович”, – сказав віце-спікер.

Томенко також зазначив, що виглядає дивним, що лідера президентських перегонів Віктора Януковича підтримала менша кількість регіонів, ніж прем`єр-міністра Юлію Тимошенко.

Нагадаємо, за попередніми даними, Тимошенко перемогла в 16 областях та місті Києві, у той же час Янукович став лідером у восьми областях, в Автономній республіці Крим і Севастополі.

За останніми даними, Центральна виборча комісія обробила 97,03% протоколів на виборах президента. Розрив між лідером Партії регіонів Віктором Януковичем і прем`єр-міністром Юлією Тимошенко збільшився до 2,41%.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня