У БЮТ заявили про штучне завищення явки в Луганській області на користь Януковича

У БЮТ заявили про штучне завищення явки в Луганській області на користь ЯнуковичаДепутат Верховної Ради від фракції БЮТ Олег Шевчук заявив про штучне завищення явки на 120 тисяч виборців на користь лідера Партії регіонів Віктора Януковича у другому турі виборів президента в Луганській області.

“За нашими даними, близько 120 тисяч виборців була спеціально “підвезено” на дільниці. Причому підвезення організували навіть не на масовому, а на тотальному рівні. Підвозили зняті з маршрутів рейсові автобуси, таксі, швидкі допомоги, приватники. Не підвозили хіба що катафалки, і то абсолютної впевненості в цьому немає”, – передала слова Шевчука його прес-служба.

За словами депутата, саме штучне завищення явки стало найпоширенішим порушенням у другому турі виборів у Луганській області. Парламентарій також підкреслив, що рівень зловживань під час голосування в другому турі переконує команду Тимошенко на Донбасі в необхідності скасування результатів голосування на низці дільниць.

“Після всього того, що ми побачили зараз, ми впевнені у сприятливій перспективі наших ініціатив щодо невизнання результатів виборів якщо не по всьому Донбасу, то, щонайменше, на низці дільниць”, – додав Шевчук.

Він висловив упевненість, що у випадку, якщо команда Тимошенко зможе опротестувати всі випадки фальсифікації на сході України, то позитивний відрив Тимошенко від Януковича може скласти не менш ніж 10%.

Нагадаємо, раніше Дніпропетровський виборчий штаб Юлії Тимошенко заявив про підкуп близько 500 тисяч виборців області Партією регіонів. Штаб Тимошенко також висловив намір вимагати визнання недійсними результатів виборів на дільницях, де не допустили до роботи представників Тимошенко. Зокрема, за словами керівника штабу, першого віце-прем`єр-міністра Олександра Турчинова, в основному випадки недопущення представників Тимошенко в комісії спостерігалися в Донецькій області.

Як повідомлялося, сьогодні Партія регіонів заявила, що представники БЮТ блокують роботу окружних комісій в Криму і Луганській області. Член Центрвиборчкому Михайло Охендовський заявив про навмисне блокування введення даних про зміст протоколів виборчих дільниць в електронну систему Вибори і Криму, і Луганської області.

Сьогодні в штабі Януковича також запевнили, що після завершення підрахунку 100% голосів лідер Партії регіонів остаточно випередить Юлію Тимошенко на 3,55%.

Центральна виборча комісія України вже опрацювала 98,09% протоколів на виборах президента. Згідно з останніми даними, 48,53% виборців проголосували за лідера Партії регіонів Віктора Януковича, 45,88% – за прем`єр-міністра Юлію Тимошенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня