У БЮТ і НУ-НС прокоментували чутки про створення нової коаліції

У БЮТ і НУ-НС прокоментували чутки про створення нової коаліціїУ фракції БЮТ спростовують інформацію, що деякі її народні депутати готові підтримати коаліцію за участю Партії регіонів. У НУ-НС заявили, що не ведуть переговорів про створення нової коаліції.

За словами народного депутата від БЮТ Сергія Соболєва, про нібито розкол у фракції БЮТ він дізнався із засобів масової інформації. “Але підтвердження цієї інформації я не бачив”, – сказав депутат.

Соболєв нагадав, що вже давно п`ять народних депутатів, які раніше входили до фракції БЮТ, синхронно голосували з регіоналами і, очевидно, є “їх золотою акцією”.

Крім того, з депутатськими групами За Україну! і Єдиний центр, що входять до складу фракції НУ-НС, поки офіційні переговори про входження до нового складу коаліції, не ведуться.

Представник депутатської групи Єдиний центр Михайло Полянчич сказав журналістам, що про проведення таких переговорів йому відомо. За його словами, такі переговори проводяться з окремими групами та окремими депутатами, але все це поки що виглядає “як асорті”.

За словами Полянчича, переговори переможців президентських виборів, зокрема Партією регіонів, ведуться з усіма фракціями Верховної Ради, в тому числі і з фракцією НУ-НС.

“Але до нас поки не зверталися. Про це відкрито ніхто не говорить, але з аналізу виборів видно, що ведуться окремі розмови, які не можна назвати офіційними, але такий процес відбувається”, – сказав він.

У свою чергу, представник групи За Україну! Андрій Парубій висловив сумнів, що такі переговори можуть мати перспективи з групою За Україну! “Особисто зі мною не вели жодних переговорів”, – сказав він.

Крім того, за словами Парубія, на засіданні депутатської групи жодного разу це питання не піднімалося. “Думаю, що такі переговори – швидше фантазії та видача бажаного за дійсне”, – додав він.

Парубій зазначив, що інформація про те, що 40 народних депутатів від НУ-НС готові увійти в коаліцію з Партією регіонів, є перебільшенням.

Нагадаємо, сьогодні, 9 лютого, народний депутат від Партії регіонів Василь Грицак не виключив, що на цьому тижні буде оголошено про створення нової коаліції у Верховній Раді.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня