Народний рух за жодних обставин не увійде до коаліції з Партією регіонів – Тарасюк

Народний рух за жодних обставин не увійде до коаліції з Партією регіонів - ТарасюкПолітрада Народного руху України на своєму засіданні у вівторок ухвалила рішення про неможливість входження народних депутатів від НРУ в можливу парламентську коаліцію з Партією регіонів.

Про це увівторок, 9 лютого, повідомила прес-служба НРУ. 

Коментуючи церішення, глава НРУ Борис Тарасюк зазначив: “Народний рух України за жоднихобставин не увійде до коаліції з Партією регіонів. Ми не маємо морального праваоб`єднатися з відвертими антидержавниками”. 

Він такожзакликав “патріотів, які залишилися у фракції НУ-НС, не зрадити Україні таїї національним інтересам, об`єднавшись з регіоналами”. 

За його словами,це стосується представників Нашої України, групи За Україну!, Українськоїнародної партії, Української республіканської партії Собор та іншихнаціонально-демократичних сил. 

Як повідомлялося,9 лютого народний депутат від Партії регіонів Василь Грицак не виключив, що нацьому тижні буде оголошено про створення нової коаліції у Верховній Раді. 

Голова фракціїБлоку Литвина Ігор Шаров заявив, що Блок Литвина готовий вступити в коаліцію зПартією регіонів. 

Тим часом,заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем`якін заявив, що БЮТ піде в опозицію вразі створення нової коаліції фракціями Партії регіонів, НУ-НС і Блоку Литвина.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня