Колесніков повідомив, що БЮТ програв 17 судових засідань за результатами виборів

Колесніков повідомив, що БЮТ програв 17 судових засідань за результатами виборівОдин з лідерів Партії регіонів Борис Колесніков заявив, що на сьогодні за результатами виборів президента України відбулося 17 судових засідань. Усі вони, за словами регіонала, прийняли рішення на користь Віктора Януковича.

Про це він повідомив сьогодні, 9 лютого, під час прес-конференції.
За словами Колеснікова, відбулося 17 судових засідань за позовами штабу кандидата в президенти Юлії Тимошенко.

Регіонал заявив, що на всіх цих засіданнях суди прийняли рішення на користь Віктора Януковича.
Колесніков уточнив, що ці судові засідання відбулися в трьох областях та Автономній Республіці Крим.

Як повідомлялося, депутат з фракції БЮТ Сергій Власенко повідомив, що Блок Юлії Тимошенко має намір вимагати масового перерахунку голосів у Донецькій і Луганській областях та Автономній республіці Крим.

За результатами опрацювання 100% електронних протоколів, у другому турі виборів за Віктора Януковича проголосували 48,95% виборців, за Юлію Тимошенко – 45,47%. В абсолютних цифрах за Януковича проголосували 12 мільйонів 481 тисяч 268 виборців, за Тимошенко – 11 млн. 593 тисяч 340 виборців. Таким чином, розрив між двома кандидатами складає 3,48% голосів (887 тисяч 928 осіб).

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня