У БЮТ не відкидають участі Тимошенко у виборах мера Києва

У БЮТ не відкидають участі Тимошенко у виборах мера КиєваНародний депутат від фракції БЮТ Валерій Камчатний не відкидає того, що прем`єр-міністр Юлія Тимошенко буде балотуватися на посаду мера Києва.

Про це Камчатний заявив в ефірі Радіо ЕРА-FM. 

“Щодо участі Тимошенко у цих виборах – вона не відкидається”, – наголосив депутат.

На його думку, дуже багато політиків спробують себе у ролі претендента на посаду київського міського голови, оскільки це надзвичайно важлива посада.

“Політика, яка ведеться в місті, вже, як кажуть, дістала киян до межі, і вони підтримають позачергові вибори”, – сказав Камчатний.

Раніше про свою участь у виборах мера Києва заявив лідер партії Сильна Україна Сергій Тігіпко.

Нагадаємо, що 7 лютого заступник керівника Партії регіонів Борис Колесіиков зауважив, що необхідність перевиборів київського мера повинно бути вивчено з урахуванням думки людей.

На сьогодні в парламенті зареєстровано два проекти постанови про призначення дострокових виборів у столиці – спікера Володимира Литвина і групи парламентаріїв від БЮТ.

Як повідомлялося раніше, проект постанови про призначення дострокових виборів мера Києва і депутатів столичної міськради, який Парламент планує розглянути 19-20 січня, готові підтримати фракції БЮТ, Блоку Литвина і КПУ. Частково за це рішення також можуть віддати голоси депутати з Блоку НУ-НС, а точніше – група Народна самооборона, що входить в неї.

Перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко у свою чергу заявив, що на сьогодні немає законних підстав оголошувати позачергові вибори мера Києва та Київради.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня