Голова партії Балоги закликав Януковича віддати посаду прем`єра Ющенкові

Голова партії Балоги закликав Януковича віддати посаду прем`єра ЮщенковіГолова партії Єдиний Центр Ігор Кріль закликає Віктора Януковича після оголошення його новим президентом України запропонувати Віктору Ющенку посаду прем`єр-міністра.

Як повідомили в прес-службі партії, народний депутат зауважив, що “сьогодні в України є унікальна можливість вийти з болота політичних криз. А тому важливо, щоб обраний на виборах 7 лютого президентом України Янукович (а в тому, що саме його обрано, тверезомислячі люди не сумніваються) не повторив головної помилки Президента Ющенка”.

“Тоді, у 2005 році, розколота навпіл Україна потребувала кроків, які б об`єднали українців з обох берегів Дніпра. Пропозиція Ющенкові про співпрацю з командою свого суперника принесла б спокій у серця мільйонів українців, які голосували за переможених, і дала б можливість політикам об`єднати зусилля для проведення реформ в країні”, – вважає Кріль.

“На жаль, Ющенкові не вистачило політичної волі для прийняття такого рішення. Як наслідок, Україна пережила 5 важких років політичного протистояння, яке було посилено ще й суперечностями в команді переможців, – між Ющенком і Юлією Тимошенко. Результат відомий всім – 5 років втрачених надій, які для багатьох українців стали “трагедією”, – сказав народний депутат.

“Чи вистачить політичної волі для такого кроку Януковичу – покаже час. Але сьогодні в Україні потрібно не допустити “фарсу”. Для цього потрібна перемога інтересів держави над інтересами політичних команд”, – вважає голова Єдиного Центру.

На його думку, “такою перемогою може стати співпраця між Януковичем і Ющенком. Підтвердженням такої співпраці могла б стати пропозиція від Януковича Ющенкові очолити Кабінет міністрів. Цей крок Віктора Федоровича міг би об`єднати націю, консолідувати парламент і забезпечити умови для подолання економічної та політичної кризи в Україні”.

“Двоє чоловіків, двоє політичних опонентів, двоє лідерів, які об`єднують сподівання багатьох українців на кращу долю, повинні були б сісти за один стіл і вирішити – як житиме держава далі. До цього спонукають інтереси України, інтереси людей і новітня політична історія”, – сказав Кріль.

Як повідомлялося, заступник голови Партії регіонів Ганна Герман прокоментувала чутки про домовленість, нібито досягнуту між Партією регіонів і Ющенком.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня