Прес-секретар Луценка повідомила, що він “нікуди не пропадав”

Прес-секретар Луценка повідомила, що він В.о. міністра внутрішніх справ України Юрій Луценко перебуває в Україні, і після оголошення Центральною виборчою комісією офіційних результатів виборів Президента викладе свою політичну позицію.

Про це сьогодні повідомила прес-секретар Луценка Вікторія Бєлова, спростовуючи інформацію окремих ЗМІ про те, що нібито Луценко виїхав за межі України.

“Юрій Луценко перебуває в Києві і нікуди не зникав. Тому здаються дивними висновки деяких ЗМІ про те, що нібито Луценко десь переховується”, – сказала Бєлова, зазначивши при цьому, що “після завершення остаточного підрахунку і оголошення офіційних результатів виборів Президента України Луценко вийде до преси з офіційною заявою, у якій викладе свою політичну позицію “.

Нагадаємо, минулого тижня Юрій Луценко, якого відправили у відставку з посади глави МВС, в інтерв`ю виданню Дзеркало тижня заявив, що в разі перемоги Віктора Януковича на виборах главою МВС може стати Михайло Корнієнко, а генпрокурором – Віктор Пшонка.

3 лютого повідомлялося, що Кабмін одержав рішення Окружного адмінсуду Києва про незаконність призначення Юрія Луценка на посаду першого заступника – в.о. міністра внутрішніх справ і готується його оскаржити.

Сам Луценко днем раніше заявляв, що не має інформації і не бачив жодного судового рішення про визнання нелегітимним його призначення на цю посаду, а прем`єр Юлія Тимошенко наголошувала, що рішення Київського адмінсуду про призупинення розпорядження про призначення Луценка в.о. глави МВС не існує.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня