У БЮТ заявили, що Партія регіонів встановила чергування біля ВАСУ

У БЮТ заявили, що Партія регіонів встановила чергування біля ВАСУНародний депутат України від фракції БЮТ Сергій Власенко заявив, що Партія регіонів встановила чергування біля будівлі й у приміщенні Вищого адміністративного суду України. Тим часом, біля входу в будівлю ВАСУ зібралося близько 300 прихильників Віктора Януковича.

“Уже протягом декількох днів Партія регіонів встановила депутатське чергування, незрозуміло для чого, незрозуміло, на якій підставі, біля будівлі Вищого адміністративного суду, виставивши намети і зігнавши туди людей”, – сказав Власенко сьогодні на прес-конференції.

У свою чергу, присутній на конференції народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко підтвердив, що сьогодні перебував у приміщенні ВАСУ. За словами депутата, до нього надійшла інформація про те, що БЮТ має намір чинити тиск на суддів.

Крім того, Власенко зазначив, що рішення ЦВК, згідно з яким переможцем виборів президента було оголошено лідер Партії регіонів Віктора Януковича, повинне бути скасоване. Він ще раз підтвердив, що сьогодні лідер БЮТ Юлія Тимошенко подасть у ВАСУ скаргу про оскарження рішення ЦВК.

За словами бютівця, якщо ВАСУ підтвердить законність рішення ЦВК, то БЮТ перейде в опозицію, форми і методи роботи якої будуть європейськими. Також Власенко висловив стурбованість тим, що журналістів можуть не допустити на судові засідання з розгляду скарги Тимошенко.

Тим часом, біля входу в будівлю Вищого адмінсуду зібралося близько 300 прихильників лідера Партії регіонів Віктора Януковича. Прихильники ПР також встановили близько 30 наметів біля будівлі ВАСУ на розі вулиць Грушевського та Московської. Крім того, кілька наметів встановлено біля входу до ВАСУ.

Крім того, намети прихильників Януковича встановлені і біля входу до Київського апеляційного адміністративного суду.

Як повідомлялося, сьогодні близько 16:00 лідер БЮТ, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко має намір звернутися з позовом до суду щодо результатів президентських виборів.

Президент України Віктор Ющенко сьогодні заявив, що засідання ВАСУ, який буде розглядати скарги про фальсифікацію результатів виборів глави держави, будуть публічними. За словами Президента, відповідної домовленості було досягнуто вчора під час зустрічі з головою ВАСУ Олександром Пасенюком. “На засідання суду можуть прийти журналісти, спостерігачі, будуть виділені окремі місця для такої аудиторії”, – сказав Ющенко.

Нагадаємо, 14 лютого Центрвиборчком України оголосив офіційні результати виборів президента, згідно з якими Віктор Янукович перемагає і стає наступним президентом країни. Всі члени ЦВК підписали відповідний протокол. П`ятеро з них підписали протокол з “особливою думкою”, у тому числі заступники голови ЦВК Андрій Магера і Жанна Усенко-Чорна.

Усенко-Чорна при цьому заявила, що дії ЦВК зі складання протоколу про офіційні результати виборів є передчасними і не відповідають вимогам закону. Також вона зазначила, що своєю постановою про результати виборів комісія дала підстави для оскарження своїх дій у суді.

15 лютого голова виборчого штабу Тимошенко, перший віце-прем`єр-міністр Олександр Турчинов заявив, що 16 лютого прем`єр-міністр подасть позов до Вищого адмінсуду України щодо незаконності протоколу ЦВК про встановлення офіційних результатів виборів.

Крім того, 15 лютого в прес-службі ВАСУ повідомили, що до суду надійшов позов нардепа від БЮТ Барвіненка на постанову ЦВК про оголошення результатів виборів. У своїй позовній заяві, як зазначалося в повідомленні суду, парламентарій попросив визнати незаконною постанову ЦВК про встановлення і оголошення результатів виборів і заборонити публікацію цієї постанови в офіційних друкованих виданнях. Однак, 16 лютого Юлія Тимошенко назвала провокацією ПР інформацію про подачу Барвіненком позову до Вищого адмінсуду.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня