У БЮТ розповіли, коли парламент розгляне питання про відставку Черновецького

У БЮТ розповіли, коли парламент розгляне питання про відставку ЧерновецькогоПитання про відставку Леоніда Черновецького з посади мера Києва і проведення дострокових виборів може бути розглянуто парламентом протягом пленарного тижня 2-5 березня.

Про це повідомив заступник керівника фракції БЮТ Андрій Кожем`якін.

“Питання щодо Черновецького: учора комітет розглянув нашу з Томенком [віце-спікер Микола Томенко -, ред.] постанову. Її підтримано і буде винесено в сесійну залу”, – сказав Кожем`якін журналістам у четвер, 18 лютого, в кулуарах Верховної Ради.

Депутат зазначив, що не береться прогнозувати, чи буде проект постанови розглянуто на засіданні в п`ятницю, 19 лютого, але, за словами Кожем`якіна, “2, 3, 4 березня його буде винесено”.

Нагадаємо, що депутати Верховної Ради України Володимир Каплієнко і Геннадій Задирко (обидва позафракційні) запропонували парламенту призначити проведення чергових виборів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю, 27 червня 2010 року.

На сьогодні в парламенті зареєстровано два проекти постанови про призначення дострокових виборів у столиці – спікера Володимира Литвина і групи парламентаріїв від БЮТ.

Як повідомлялося раніше, проект постанови про призначення дострокових виборів мера Києва і депутатів столичної міськради, який Парламент планує розглянути 19-20 січня, готові підтримати фракції БЮТ, Блок Литвина і КПУ. Частково за це рішення також можуть віддати голоси депутати з Блоку НУ-НС, а точніше – група Народна самооборона, що входить до неї.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня