Єфремов назвав “мишачою метушнею” спроби БЮТ скасувати дату інавгурації

Єфремов назвав Перший заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов назвав “мишачою метушнею” дії фракції БЮТ щодо скасування дати інавгурації новообраного президента України.

“25 лютого ця подія відбудеться”, – запевнив регіонал сьогодні на прес-конференції.

Він наголосив, що це рішення було прийнято в парламенті, і додав: “Я не думаю, що сьогодні в залі знайдуться люди, які за два дні змінять свою точку зору і проголосують по-іншому”.

Також Єфремов висловив переконання, що з проекту постанови, яка зареєстрована в парламенті України щодо скасування прийнятої постанови про призначення дати інавгурації “нічого розумного” не вийде. “Це все мишача метушня”, – сказав Єфремов.

Як повідомлялося, фракція Блоку Литвина сьогодні відмовилася підтримувати проект постанови про скасування дати інавгурації новообраного президента. Раніше сьогодні голова виборчого штабу Юлії Тимошенко Олександр Турчинов заявив, що будь-які дії, спрямовані на інавгурацію Віктора Януковича, будуть розцінені як спроба узурпації державної влади. Водночас, перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем`якін заявив, що БЮТ наполягатиме на скасуванні постанови про проведення 25 лютого інавгурації новообраного президента України.

Нагадаємо, 16 лютого Тимошенко подала позов до Вищого адмінсуду про оскарження результатів виборів. У своїй позовній заяві прем`єр поросила суд призначити повторне голосування з виборів глави держави. Пізніше в штабі БЮТ зазначили, що Тимошенко звернулася з клопотанням до ВАСУ з проханням заборонити проведення інавгурації Януковича як президента до розгляду її скарги щодо виборів по суті.

17 лютого, Вищий адмінсуд відкрив судочинство і прийняв до розгляду скаргу Тимошенко, а також частково задовольнив клопотання прем`єра, припинивши дію рішення ЦВК щодо встановлення результатів для забезпечення позову, тобто, до закінчення розгляду скарги по суті. Водночас, суд залишив без розгляду клопотання Тимошенко заборонити Януковичу складати присягу президента, тому що Янукович не є відповідачем у справі.

Пізніше БЮТ зареєстрував у Раді проект постанови про скасування рішення парламенту щодо дати інавгурації президента. Тим часом, заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що судовий процес у ВАСУ за позовом Тимошенко не вплине на дату інавгурації нового президента, призначену на 25 лютого.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня