Кириленко заперечує готовність За Україну! вступити в коаліцію за умови обрання прем`єром Ющенка

Кириленко заперечує готовність За Україну! вступити в коаліцію за умови обрання прем`єром ЮщенкаЛідер депутатської групи За Україну! В`ячеслав Кириленко спростував інформацію про готовність групи розпочати переговори про входження до коаліції фракцій БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина за умови обрання Президента Віктора Ющенка прем`єр-міністром.

Про це він сказав журналістам.

“Ми розцінюємо повідомлення, які з`явилися навколо нашого кандидата на прем`єрську посаду, як подачу даних, які не відповідають дійсності”, – сказав він.

При цьому Кириленко наголосив, що група За Україну! не має наміру входити в коаліцію з БЮТ, ні з Партію регіонів.

“Ми не належимо до коаліції з Блоком Юлії Тимошенко, таким же чином ми не маємо наміру входити в коаліцію з Партією регіонів із принципових питань”, – сказав він.

Крім цього, Кириленко зауважив про недоцільність збору підписів депутатів для підтвердження існування коаліції.

На його думку, коаліція існує, і для того, щоб вона припинила своє існування, необхідний вихід з неї однієї з фракцій.

Депутат вважає, що вимога надати підписи для підтвердження коаліції спрямована на дестабілізацію ситуації в країні.

Як повідомлялося, раніше народний депутат від НУНС, член групи За Україну! Ксенія Ляпіна заявила, що депутатська група За Україну! готова створити новий варіант коаліції з фракцією БЮТ за умови призначення Віктора Ющенка прем`єр-міністром України.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня