Представник Тимошенко просить ВАСУ допитати 17 свідків, у тому числі чотирьох членів ЦВК

Представник Тимошенко просить ВАСУ допитати 17 свідків, у тому числі чотирьох членів ЦВКПредставник Юлії Тимошенко у Вищому адміністративному суді України Андрій Портнов просить суд викликати 13 свідків і ще чотирьох членів Центральної виборчої комісії, у яких була окрема думка щодо протоколу результатів президентських виборів.

Виступаючи після перерви на засіданні ВАСУ за позовом Тимошенко, Портнов попросив суд задовольнити клопотання щодо витребування письмових доказів оригіналів документів і протоколів ЦВК.

Також Портнов просить суд задовольнити клопотання щодо виклику до суду 13 свідків, “свідчення яких мають велике значення”, і ще чотирьох свідків, членів ЦВК, у яких була окрема думка щодо протоколу.

У свою чергу колегія суддів прийняла визначення – розглянути клопотання сторони позивача після виступів усіх представників Тимошенко.

Раніше прем`єр попросила ВАСУ витребувати письмові докази по конкретних виборчих дільницях і округах, запросити свідків, які фіксували порушення, і перевірити електронний реєстр виборців на предмет наявності людей, які померли, або так званих “двійників”.

“Буде внесено клопотання про витребування письмових доказів по конкретних ділянках, по конкретних округах”, – сказала Тимошенко, додавши, що просить суд вивчити цю документацію.

Ще одним клопотанням, за словами Тимошенко, є запрошення на судове засідання свідків, які фіксували порушення. “Ми хотіли б запросити коло свідків – це керівники обласних управлінь МВС, які чітко фіксували порушення …, а також секретарів окружних виборчих комісій”, – зазначила вона.

Як повідомлялося, Тимошенко запевняє, що не має наміру затягувати з розглядом її позову у Вищому адміністративному суді.

Раніше в засіданні ВАСУ було оголошено технічну перерву у зв`язку з проблемами зі звуком на трибуні, які виникли під час виступу Тимошенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня