Майкрософт купляє Яху

Microsoft купить 10-річну ексклюзивну ліцензію на пошукові технології Yahoo і забезпечить роботу для персоналу Інтернет-пошуку та пошукової реклами Yahoo.
Єврокомісія дозволила Microsoft придбати пошуковий бізнес Yahoo. Це не погіршить конкуренцію в Європейській економічній зоні чи якійсь окремій її частині, повідомляє УНІАН.

У зверненні Microsoft до Єврокомісії щодо отримання дозволу на придбання Yahoo зазначалося, що це об’єднання може посилити конкуренцію на ринку Інтернет-пошуку та пошукової реклами.

В Європейській економічній зоні діяльність Microsoft та Yahoo в галузі Інтернет-пошуку дуже обмежена. Їхня спільна ринкова частка не перевищує 10%. Google має частку у 90%.

Згідно з угодою між Microsoft і Yahoo, Microsoft купить 10-річну ексклюзивну ліцензію на пошукові технології Yahoo і забезпечить роботу для персоналу Інтернет-пошуку та пошукової реклами Yahoo. В обмін на це Microsoft протягом перших 5 років залишатиме 12% прибутків від пошуку і сплачуватиме 88% Yahoo у вигляді плати за трафік.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня