ВАСУ продовжує розгляд позову Тимошенко до ЦВК (оновлено)

ВАСУ продовжує розгляд позову Тимошенко до ЦВК (оновлено)Колегія суддів Вищого адміністративного суду України продовжує розгляд справи за позовом кандидата в президенти України Юлії Тимошенко про визнання протиправними дій, бездіяльності і рішення Центральної виборчої комісії про встановлення офіційних результатів президентських виборів.

Засідання судупочалося о 9:30. 

На засіданні судуприсутня кандидат на посаду президента України Юлія Тимошенко, а також народнідепутати України Валерій Писаренко та Андрій Сенченко.

Центральнувиборчу комісію представляє член комісії Тамара Астахова.

Від третьоїсторони – кандидата в президенти Віктора Януковича – на засіданні судуприсутній перший заступник голови Верховної Ради Олександр Лавринович.

Як стало відомо,будівлю Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) в Києві пікетуютьприхильники Віктора Януковича і Юлії Тимошенко.

Учасники акційрозділені металевими переносними перегородками. Дотримання громадського порядкузабезпечує міліція, внутрішні війська та підрозділи Беркут.

Учора ВАСУ почаврозгляд позову Тимошенко. Колегія суддів встигла лише заслухати сторонупозивача.

Як повідомлялося,19 лютого Вищий адміністративний суд відмовився витребувати виборчудокументацію з шести виборчих округів в рамках справи про оскарженнявстановлення Центральною виборчою комісією результатів виборів президента.

При цьому судвирішив витребувати офіційні дані про кількість виборців, що проголосувала у 2турі виборів Президента на дому; офіційна кількість бюлетенів, яка визнананедійсними під час голосування у 2 турі; протокол ЦВК від 14 лютого провстановлення результатів голосування; 225 оригіналів протоколів окружнихвиборчих комісій про результати голосування і протокол про результатиголосування у закордонному виборчому окрузі.

Крім того, ВАСУпогодився залучити до справи про оскарження результатів виборів президента 5-хчленів ЦВК як свідків.

Суд такожвідмовився задовольнити ще одне клопотання Тимошенко про витребування даних здержреєстру виборців про неодноразове включення виборців у нього і дані пронаявність в цьому реєстрі померлих громадян.

Тимошенко уп`ятницю, 19 лютого, була присутня протягом судового засідання. Раніше вонаобіцяла бути присутньою на кожному засіданні ВАСУ за її позовом.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня