У ПР повідомили, що Янукович може призначити Балогу губернатором Закарпаття

У ПР повідомили, що Янукович може призначити Балогу губернатором ЗакарпаттяНародний депутат від фракції Партії регіонів Владислав Лук`янов заявив про можливу появу на посадах губернаторів людей Віктора Ющенка, зокрема, Віри Ульянченко на посаді губернатора Київської області і Віктора Балоги на посаді губернатора Закарпатської області.

Про це він сказав в ексклюзивному коментарі ИМК.

“Я дуже часто не поділяю ідеологічних смаків Президента Ющенка, але це не означає, що в його команді немає чесних і професійних людей, і якщо дані кандидатури відповідають запропонованим критеріям, то я припускаю, що вони можуть опинитися у виконавчій владі”, – зазначив Лук`янов.

За словами політика, глава Секретаріату Ющенка Віра Ульянченко і Віктор Балога досить кваліфіковані і чесні люди.

“Єдине, чим вони відзначилися, – це тим, що поклали голови за свого шефа”, – додав політик.

При цьому Лук`янов, якому ЗМІ пророкують крісло губернатора Вінницької області, заявив, що Янукович не робив йому такої пропозиції.

“Якщо команда вирішить, що мені потрібно бути на цій посаді, я буду там, але все-таки я думаю, що залишуся в Києві”, – зауважив Лук`янов.

“Я – людина команди Януковича. Ми розмовляли про мою можливу посаду з Віктором Федоровичем, і я сказав йому, що готовий зайняти ту посаду, яку він вважає за необхідне. Я не висуваю якихось своїх особливих умов”, – додав політик.

Нагадаємо, сьогодні видання Дело назвало імена можливих губернаторів при президенті Януковичу.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня