Незважаючи на хворобу, Кучма приїде на інавгурацію Януковича

Незважаючи на хворобу, Кучма приїде на інавгурацію ЯнуковичаЕкс-президент України Леонід Кучма має намір бути присутнім на урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди інавгурації президента Віктора Януковича.

“Леонід Данилович буде присутній на інавгурації”, – повідомив керівник інформаційної служби благодійного фонду Україна Вадим Долганов.

За словами Долганова, екс-президент трохи захворів, але це не перешкодить йому взяти участь в урочистостях. “У нас інавгурації не кожен день проходять”, – зазначив він.

Раніше спікер Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що Кучма, як і інші екс-президенти України, отримав офіційне запрошення на інавгурацію.

Як повідомлялося, за інформацією ЗМІ, Юлія Тимошенко, як і чинний президент Віктор Ющенко, не має наміру відвідувати церемонію інавгурації Віктора Януковича. На інавгурацію Януковича прибудуть керівники 11 держав.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня