Кораблі ЧФ РФ проводять навчання в Чорному морі

Кораблі ЧФ РФ проводять навчання в Чорному моріКораблі Чорноморського флоту Російської Федерації залишили бази в Севастополі і Новоросійську для проведення навчань зі стрільбами, повідомляє в суботу, 27 лютого, група інформаційного забезпечення ЧФ.

“У ходінавчання екіпажі кораблів відпрацьовують завдання завантаження морськогодесанту, протичовнової і протиповітряної оборони, удосконалюють маневровіелементи, а також дії в умовах морського бою”, – йдеться в повідомленні. 

У районах бойовоїпідготовки кораблі виконують практичні ракетні та артилерійські стрільби. Керуєнавчаннями командир Новоросійської військово-морської бази контр-адміралАнатолій Липинський.

“Завершальнимепізодом навчання стане відпрацювання висадки морського десанту на необладнанеузбережжя”, – наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, Росіязаявила про намір посилити бойовий склад Чорноморського флоту, який базується вСевастополі, кількома новими підводними човнами і кораблями.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня