Сьогодні: заарештовано пособника Лозинського

Сьогодні: заарештовано пособника ЛозинськогоПравоохоронці заарештували пособника колишнього депутата Віктора Лозинського, який перебуває зараз у розшуку, Василя Перепелицю, повідомила газета “Сегодня” з посиланням на першого заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Олександра Дегтярьова.

Перепелиця – єгерГолованівського лісництва Кіровоградської області один з помічників колишньогодепутата. 

Другу Лозинськоговисунуто звинувачення за трьома статтями КК України: приховування злочину, дачазавідомо неправдивих свідчень і незаконне зберігання зброї.

Як кажуть в ГПУ,Перепелиця був “правою рукою і однією з найбільш довірених осібЛозинського”. Слідство припускає, що єгер, який має стосунок до однієї зкомерційних фірм Лозинського, підтримував з ним стосунки і після оголошення йогов розшук.

ЗатрималиПерепелицю в Умані, нині він у СІЗО. На думку заступника генпрокурора ВіталіяЩоткіна, “кільце навколо Лозинського поступово звужується, доказова базапоповнюється, арешт лише справа часу і оперативної удачі”. Щоткінспростував чутки про те, що на Перепелицю вийшли завдяки прослуховуванню:”Лозинський та його підручні намагаються не користуватися мобільнимителефонами, щоб не погоріти, як генерал Пукач”.

Не підтверджуютьу ГПУ і чутки щодо арешту двох колишніх помічників Лозинського по депутатськихсправам – Василя Кешмана та Олександра Дереляка. Дегтярьов розповів газеті, щообох запрошували, щоб допитати, але під варту не брали.

Нагадаємо, що вданий час екс-депутат Лозинський перебуває в міждержавному розшуку. Вінпідозрюється у нанесенні умисних тяжких тілесних ушкоджень. Зокрема, 16 червня2009 поблизу мисливських угідь в Голованівському район внаслідок інциденту зЛозинським, тодішніми районним прокурором Євгеном Горбенко і начальникомрайвідділу міліції Михайлом Ковальським загинув місцевий мешканець ВалерійОлійник.

У лютому цьогороку ЗМІ повідомили, що мешканці райцентру Голованівськ в Кіровоградськійобласті, звідки родом Віктор Лозинський, тричі бачили його впродовж останніхдвох місяців.

23 грудня 2009голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що Лозинського будезатримано найближчим часом.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня