Кириленко: Проект коаліційної угоди ПР ускладнює формування коаліції

Кириленко: Проект коаліційної угоди ПР ускладнює формування коаліціїДепутат Верховної Ради, член фракції Блоку Наша Україна – Народна Самооборона, лідер депутатської групи За Україну! В`ячеслав Кириленко вважає, що проект коаліційної угоди, запропонований Партією регіонів, ускладнює формування нової коаліції.

Про це Кириленкосказав в ефірі телеканалу Україна. 

Він зазначив, що маєу своєму розпорядженні текст проекту коаліційної угоди ПР і вважає, що якмінімум 4 положення цієї угоди викликають серйозні зауваження.

Зокрема, за йогословами, проект угоди передбачає можливість ухвалення закону, що вводитьросійську мову офіційною у регіонах без внесення змін до Конституції.

На думкуКириленка, це положення загрожує збереженню статусу української мови як єдиноїдержавної.

Крім того, засловами Кириленка, проект угоди передбачає позаблоковий статус України.

Він вважає, щоУкраїна може собі дозволити позаблоковий статус лише за умови виділеннядостатньої кількості коштів на утримання мобільної, професійної та дієздатноїармії.

Крім того, найого думку, необхідно встановити чітку дату початку виведення російського Чорноморськогофлоту з території України.

Кириленко вважаєнеможливим одночасний вступ України в Європейський Союз і Єдиний економічнийпростір, що передбачає проект угоди, через різного митного і податковогопідходу цих об`єднань.

Кириленко такожрозкритикував положення проекту угоди, який допускає індивідуальне членстводепутатів в коаліції, яке, на його думку, сприяє політичній корупції

На думкуКириленка, коаліція, сформована на підставі такої угоди, не будедовгостроковою.

“Якщо вжезараз на старті ті, хто переміг на виборах, хочуть обдурити тих, кого вониназивають своїми партнерами, така коаліція проживе не більше ніж одинмісяць”, – сказав Кириленко.

Він такожпідтвердив, що група За Україну! не має наміру входити в коаліцію ні за участюПР, ні за участю БЮТ.

Раніше, фракціяПартії регіонів у Верховній Раді запропонувала фракції Блоку Наша Україна – НароднаСамооборона, Комуністичній партію і Блоку Литвина ознайомитися з проектомможливої коаліційної угоди.

24 лютогопредставники фракції ПР у Раді передали голові парламенту Володимиру Литвинучорновий варіант коаліційної угоди.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня