У штабі Тимошенко оприлюднили факти фальсифікацій у Дніпропетровську

У штабі Тимошенко оприлюднили факти фальсифікацій у ДніпропетровськуВиборчий штаб колишнього кандидата в президенти, Прем`єр-міністра Юлії Тимошенко оприлюднив матеріали про фальсифікації в Дніпропетровську на користь кандидата Віктора Януковича під час виборів глави держави.

Як повідомляєофіційний сайт Тимошенко, у Дніпропетровську транспортні засоби курсували помаршрутах, які були опубліковані 3 лютого 2010 року у випуску газети Обличчя,N9 (615) у матеріалі Графік підвозу виборців районів м. Дніпропетровська довиборчих дільниць 07 лютого 2010 г. 

У графікузазначено номери і адреси розміщення виборчих дільниць, маршрути проходження довиборчих дільниць із зазначенням проміжних зупинок, час роботи маршруту таінтервал руху транспортних засобів.

За інформацієюпредставників Тимошенко, в місті було організовано понад 100 таких маршрутів,”а щоб вони не залишилися без клієнтів, у всіх міських районахрозвішувалися оголошення про те, що послуги перевезення будуть надаватисябезкоштовно”.

“Утранспортних засобах виборців протиправно агітували голосувати за кандидатаВіктора Януковича, здійснювали тиск, надавали кошти за голосування, тобтоздійснювали підкуп виборців, що підтверджено актами та скаргами про порушеннявиборчого законодавства. Під час посадки в автобуси людям оголошували:”Автобус підвозить виборців Януковича “,” Вхід лише для прихильниківВіктора Федоровича “і т.п.”, – наголосили в штабі Тимошенко.

“Середдокументів також є один з договорів про надання безоплатних послуг з перевезенняпасажирів за заявкою. Причому замовником виступає не окружна або дільничнавиборча комісія, як це передбачено законом, а” Дніпровська райорганізаціяветеранів України “, – наголосили представники Тимошенко.

“При цьомутранспортні підприємства, які укладали відповідні договори, не інформували, якце передбачено ліцензійними умовами на здійснення регулярних і нерегулярнихпасажирських перевезень, відповідні органи Міністерства транспорту та Головноїдержавної інспекції на автомобільному транспорті про зміну маршрутіврейсів”, – відзначили в штабі.

“Такимчином, прихильники іншого кандидата були поставлені у свідомо нерівні умови, щорозцінюється як порушення принципу загального виборчого права способомстворення прямих і безпосередніх привілеїв частини виборців за ознаками їхполітичних переконань”, – заявили представники Тимошенко.

Представники таспостерігачі від Тимошенко стверджують, що фіксували такі порушення і напідставі цього подавали скарги у відповідні дільничні та окружні виборчі комісії,однак у розгляді цих скарг їм або відмовляли, або просто не приймали їх.

“До речі,під час однієї з численних спроб передати до окружну виборчу комісію скаргидовірена особа Юлії Тимошенко в територіальному виборчому окрузі N24 СергіяСолоху і ще двоє представників заарештувала міліція нібито” за порушеннягромадського порядку “, – зазначили в штабі.

“Це лишеневелика частина задокументованих фальсифікацій. Всі вони передані до Вищогоадміністративного суду України, який, однак, відмовився встановлювати істину. Аістина потрібна була не тільки прихильникам Юлії Тимошенко, а й прихильникамновообраного Президента для бездоганного підтвердження його легітимності”,- підсумували штабісти .

Раніше, 16лютого, народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив, щорішення Центральної виборчої комісії про оголошення Віктора Януковичапрезидентом України було ухвалено з такими ж порушеннями, як і в 2004 році.

Нагадаємо, 25лютого Янукович офіційно вступив на посаду Президента України.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня