ПР: У НУНС є 45 голосів за відставку уряду

ПР: У НУНС є 45 голосів за відставку урядуУ парламентській фракції НУНС є 45 депутатів, готових проголосувати за відставку уряду Юлії Тимошенко, повідомив народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук`янов. “Не питання відправити пані Тимошенко у відставку хоч завтра. Така більшість є, і майже 45 депутатів від блоку Наша Україна готові відправити Тимошенко у відставку. Тобто це не проблема. Але проблема – визначити, хто може бути Прем`єр-міністром, під кого можна об`єднати цю більшість “, – сказав політик. 

Нагадаємо, 2 березня у Верховній Раді може бути поставлено на голосування питання щодо відставки уряду. 24 лютого депутати від Партії регіонів повторно зареєстрували в парламенті проект постанови про відповідальність Кабміну. Ухвалення цього документа автоматично тягне за собою відставку уряду Тимошенко. 

Як повідомлялося, перший заступник голови адміністрації президента України Ірина Акімова вважає малоймовірним варіант не переформатування коаліції, а прем`єрства Юлії Тимошенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня