З сайту Президента України зникли банери про Голодомор

З сайту Президента України зникли банери про ГолодоморОфіційне інтернет-представництво Президента України president.gov.ua почало змінювати свій вигляд, повідомляє газета Сегодня.Як стало відомо, вже з ранку 25 лютого там можна було дізнатися коротку біографію новообраного Президента Віктора Януковича, а трохи пізніше почали з`являтися його перші укази.

Майже відразу зникли банери, присвячені проектам про Голодомор. Це викликало обурення в рядах соратників екс-президента Віктора Ющенка.

“Це має стати сигналом до рішучих дій, щоб не дозволити новообраному Президенту і його команді повернути Україну в стан напівколонії РФ”, – заявив народний депутат від НУНС Андрій Парубій.

У свою чергу заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман підкреслила: “Ми будемо працювати не над Голодомором, а над тим, щоб нагодувати зараз народ. Це буде топова тема роботи Президента, і саме про це ми будемо говорити”. За її словами, “про голод ми вже сказали все, що можна було сказати”.

Також з сайту зник розділ Дружина Президента, а з розділу Віртуальна екскурсія зникла рубрика про Мистецькому Арсеналі.

За словами Герман, поки над сайтом працюють ті ж люди, що і за Ющенка.

Нагадаємо, в травні 2009 року лідер Партії регіонів назвав порушення СБУ кримінальної справи по факту Голодомору в Україні 1932-1933 років провокацією і нагнітанням ситуації, що спрямована на погіршення взаємин з Росією.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня