Завтра в Києві набувають чинності нові правила паркування

Завтра в Києві набувають чинності нові правила паркуванняЗ 1 березня 2010 набувають чинності нові Правила паркування транспортних засобів, затверджені відповідною постановою Кабінету міністрів України від 3 грудня 2009 року.Про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

“Згідно правил, після постановки транспортного засобу на паркувальний майданчик відповідно до дорожних знакамів і розмітки, водій зобов`язаний сплатити паркування придбавши абонементний талон, паркувальний талон паркомата або скористатися послугою Мобільне паркування”. Водієві треба також забезпечити можливість перевірки платіжного документа, розмістивши його в лівому нижньому куті лобового скла транспортного засобу”, – зазначила перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька.

За її словами, відсутность платіжного документа працівник служби контролю над дотриманням правил паркування КП Київтранспарксервіс фіксуватиме за допомогою фото. Крім того, на автомобіль буде встановлено технічний засіб, який перешкоджатиме виїзду з паркувального майданчика.

“Працівник служби контролю над дотриманням правил паркування КП Київтранспарксервіс зобов`язаний усунути перешкоду для виїзду транспортного засобу з майданчика після сплати водієм суми за паркування і вартості використання технічного засобу для перешкоди виїзду автомобіля”, – додала директор КП Київтранспарксервіс.

Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив нові правила паркування транспортних засобів 3 грудня минулого року.

З 1 січня 2012 року набудуть чинності пункти, які зобов`язують операторів обладнати майданчики паркувальними автоматами в розрахунку не менше 1 автомата на 10 паркувальних місць.

Крім цього, з 1 січня 2012 року обов`язковим стане обладнання майданчиків для платного паркування автоматичними в`їзною і виїзними терміналами.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня