В Україні триває ліквідація підтоплень житлових будинків

В Україні триває ліквідація підтоплень житлових будинківОпади і різке коливання температури повітря призвели до підтоплення ґрунтовими і стічними водами приватних житлових будинків у АР Крим, Херсонській, Миколаївській, Луганській та Дніпропетровській областях.

Про це повідомляєпрес-служба Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій. 

Станом на 28лютого залишаються підтопленими 280 приватних житлових будинків: у Херсонськійобласті – 245 житлових будинків. У регіоні розташовані 966 дренажних насоснихстанцій, з яких 40 горизонтальних, у підтоплених зонах працюють 153 дренажнінасосні станції; в Дніпропетровській області – 28 житлових будинків, працюють17 вертикальних дренажних насосних станцій; Миколаївській області – 5 житловихбудинків. На території регіону розташовані 38 горизонтальних дренажних насоснихстанцій, у підтопленої зоні працюють 3 дренажні насосні станції; Луганськоїобласті – 2 житлових будинки, підтоплені в результаті розливу ріки Вільхова.

Для ліквідаціїпідтоплень задіяні 157 чоловік і 54 одиниць техніки, а також 70 рятувальників,28 одиниць техніки та механізмів МНС.

У Луганськійобласті закрито рух на шести дорогах місцевого значення

Через підйомрівня води в річках залишається обмеженим проїзд легкового автотранспорту поавтодорогах місцевого значення в Миколаївській області та закрито рух на шестидорогах в Луганській області.

Зокрема, уЛуганській області через підйом рівня води в річках Айдар, Лугань і Евсугзакрито рух на автодорогах Новопсковського, Новоайдарського, Старобільського,Слов`яносербського районів.

Полтавськаобласть направить 500 тис. грн з екофонду на боротьбу з весняним паводком. Проце журналістам повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Удовиченко.

За його словами,облрада і ОДА ухвалили спільне розпорядження. “Ці гроші виділені зобласного екологічного фонду, на рахунках якого залишилися запаси з минулогороку. Зволікати не можна, можуть бути всякі ситуації в області через таненняснігу і льоду. Треба оперативно реагувати”, – сказав Удовиченко.

ГубернаторПолтавської області Валерій Асадчев заявив, що всі райони області склалиперелік необхідних заходів від будівництва каналів для відводу води довідселення мешканців регіону.

Турчинов завтрапроведе селекторну нараду із запобігання можливих затоплень у результатіпаводків

Як стало відомо,1 березня о 15:00 перший віце-прем`єр-міністр України Олександр Турчиновпроведе селекторну нараду з головами Ради міністрів Криму, обласних, Київськоїта Севастопольської міських держадміністрацій, що стосується дій центральних імісцевих органів виконавчої влади щодо запобігання можливих затоплень врезультаті паводків.

Раніше в МНСУкраїни попередили, що рівень води в річках західної України в найближчі дніпідніметься.

У свою чергу, назасіданні уряду 24 лютого міністр надзвичайних ситуацій Володимир Шандраповідомив, що, за прогнозами, весняне водопілля у цьому році буде середньогоабо вище середнього рівня. “Запаси снігу по Україні в 2-3 рази вище, ніж звичайно”,- пояснив він.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня