Півмільярда гривень, які Кабмін виділив Києву, підуть на ремонт каналізації та колекторів

Півмільярда гривень,  які Кабмін виділив Києву, підуть на ремонт каналізації та колекторів500 мільйонів гривень, виділені Кабінетом міністрів України Києву, будуть направлені на фінансування проектів будівництва та реконструкції у столиці.

Про це повідомляєофіційний сайт Юлії Тимошенко. 

Згідно з урядовоюпостановою, бюджетні кошти спрямовуються на фінансування реконструкціїканалізаційних, прохідних і напірних колекторів та водопровідної мережі.

Як стало відомо,75,6 млн. гривень виділено на комплексну реконструкцію лінії швидкісноготрамвая від вул. Старовокзальної до Великої кільцевої дороги; 16,6 млн. гривень- на реконструкцію очисних споруд стічних каналізаційних вод і будівництватехнологічної лінії з обробки та утилізації осадів Бортницької станції аерації;23,6 млн. гривень – на реконструкцію дамб мулових полів Бортницької станціїаерації.

Крім того, 9,8млн. гривень Кабмін передбачив для удосконалення процесу видалення органічнихсполук і підвищення енергетичної ефективності Бортницької станції аерації уДарницькому районі Києва.

Нагадаємо, ранішеКабінет міністрів виділив 500 млн. грн. зі Стабілізаційного фонду Київськоїміської державної адміністрації на виконання Києвом функцій столиці відповіднодо Закону України Про столицю України – місто-герой Київ.

Текст відповідноїпостанови (№ 185 від 24 лютого 2010 року) за підписом прем`єр-міністраТимошенко розміщений на Урядовому порталі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня