У ПР не виключають можливості об`єднання з БЮТ

У ПР не виключають можливості об`єднання з БЮТНародний депутат від Партії регіонів Владислав Лук`янов заявив, що Партія регіонів могла б створити парламентську коаліцію з БЮТ.

Таку думку вінвисловив в ефірі радіо Свобода. 

Лук`янов також невиключає можливості того, що Партія регіонів створить парламентську коаліцію зБЮТ, хоча, на його думку, на сьогоднішній день, це майже нереально.

Найреальніше, засловами депутата, створення коаліції Партії регіонів з блоком Наша Україна -Народна самооборона. “Це блок партій, майже десяток політичних команд, якімають орієнтацію на своїх лідерів, і ми робимо все, проводячи заразконсультації і переговори з ними, щоб скласти загальне бачення програми виходуз кризи і програми розвитку”, – заявив Лук`янов.

Як повідомлялося,26 лютого, депутат Давид Жванія заперечував, що фракція НУНС веде переговори зПартією регіонів про коаліцію.

Нагадаємо, ГоловаВерховної Ради Володимир Литвин заявив, що для нього питання коаліції – цепитання результату. За словами спікера, все інше – моралізаторство і політичнізвинувачення. “Взагалі я вважаю, що нам треба припинити ниття навколотого, є чи немає коаліції, а виходити з того, є чи немає роботи, є чи немаєрезультату”, – зазначив Литвин.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня