Льовочкін: Скорочення штату на 20% торкнеться не тільки Адміністрації Президента

Льовочкін: Скорочення штату на 20% торкнеться не тільки Адміністрації ПрезидентаСкорочення штату на 20% торкнеться не тільки Адміністрації Президента України, але й місцевих адміністрацій.

Про це заявивголова президентської Адміністрації Сергій Льовочкін в ефірі телеканалу Інтер внеділю. 

Зокрема він наголосив,що виконуватиметься вимога Президента Віктора Януковича про скорочення на 20%по всій вертикалі державної влади, в тому числі, обласних та районнихадміністрацій.

У той же часСергій Льовочкін запевнив, що професіонали не втратять свою роботу: “Зіншого боку ми будемо стежити за тим, щоб залишали кращих з кращих,професіоналів-тих, хто ефективно виконує державну функцію”.

Крім того, вінповідомив, що при скороченні апарату Адміністрації Президента будуть такожскорочуватися консультативно-дорадчі органи, які були створені при Главідержави в останні роки. При цьому, за словами Льовочкіна, буде враховуватися їхняефективність для виконання головної функції Президента – “служінняукраїнському народу”.

Нагадаємо, своїмпершим указом Президент України Віктор Янукович перейменував Секретаріат наАдміністрацію Президента. Головою АП призначено заступника голови Партіїрегіонів Сергія Льовочкіна.

Також першимзаступником Глави Адміністрації Президента України стала депутат від Партіїрегіонів Акімова Ірина Михайлівна.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня