Тимошенко: Ющенко і Яценюк “скребуть” у двері Януковича

Тимошенко: Ющенко і Яценюк Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що екс-президент України Віктор Ющенко та лідер Фронту змін Арсеній Яценюк у ході переговорів про створення нової коаліції претендують на посаду прем`єр-міністра.”Прикро спостерігати, що торг йде навколо посад. Я почула, що сьогодні Наша Україна пропонує дві кандидатури на посаду прем`єр-міністра – Ющенка і Яценюка”, – зазначила вона на брифінгу у вівторок у Києві.

За її словами, це символічно, оскільки після того, як Президент України Віктор Янукович “здійснив всі антиукраїнські кроки, заяви і дії”, саме Ющенко і Яценюк “скребуть у приймальні у Януковича в його двері”.

Тимошенко знову закликала національно-демократичні сили до об`єднання для захисту національних інтересів.

“Я ставлю завдання – почати з сьогоднішнього дня об`єднувати справжні демократичні національно-патріотичні сили України, тому що Україні захист потрібен буде як ніколи”, – сказала прем`єр.

На її думку, таке об`єднання сприятиме захисту основних цінностей держави, незалежності країни, зміцненню її європейського курсу, а також боротьбі з корупцією. “Тільки цінності можуть об`єднувати, а не посади і гроші, так як це відбувається сьогодні”, – зауважила Тимошенко.

Крім того, прем`єр висловила переконання, що найближчим часом буде створена “сфальсифікована коаліція”. “Я думаю, найближчими днями ми побачимо сфальсифіковано створену коаліцію всупереч Конституції і законам України. Все буде не справжнім, все буде сфальсифікованим”, – зазначила вона.

Також прем`єр висловила переконання, що в середу буде відомо, хто з парламентаріїв відповідатиме за відставку Кабінету міністрів. “Завтра ми будемо поіменно знати, хто з народних депутатів несе відповідальність за руйнування демократичного уряду, хто відкриває для Януковича абсолютну антиукраїнську диктатуру”, – зазначила прем`єр.

Тимошенко спрогнозувала, що “зраду будуть пояснювати різними гарними словами”.

Як повідомлялося, Тимошенко заявляє, що у випадку, якщо завтрашнім голосуванням Верховна Рада висловить недовіру уряду, вона одразу ж відійде від справ, і за подальшу роботу уряду буде відповідати Президент України Віктор Янукович.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня