Луценко: В НУ-НС існують 15 осіб Яценюка і 15 людей Ющенка

Луценко: В НУ-НС існують 15 осіб Яценюка і 15 людей ЮщенкаЛідер Народної самооборони Юрій Луценко заявляє про можливість створення в парламенті України депутатської групи Незалежні, до якої може увійти частина депутатів фракції НУ-НС.”Основа цієї групи буде складатися з членів Єдиного центру (депутатська група НУ-НС, налічує 6 членів), до них приєднаються ті, хто вважають за можливе зробити такий політичний фінт, провести таку антиконституційну дію з числа перебіжчиків з НУ-НС і БЮТ”, – сказав Луценко на брифінгу у вівторок, коментуючи раніше зроблену ним заяву про можливість формування нової коаліції в парламенті за участю в тому числі депутатської групи чи фракції Незалежні.

При цьому Луценко зазначив, що не може говорити про те, як буде оформлено юридично утворення такої групи.

Коментуючи ситуацію, що склалася у фракції НУ-НС, Луценко заявив, що рішення фракції про проведення будь-яких переговорів з фракцією Партії регіонів чи про вихід з існуючої коаліції, фракція не приймала.

За словами Луценка, позицію про неможливість проведення переговорів щодо створення коаліції з Партією регіонів підтримує також депутатська група За Україну! і низка інших депутатів.

“Всі рішення про співпрацю з Партією регіонів завжди приймалися виключно вузьким колом осіб”, – зазначив Луценко.

“За моїми даними, в НУ-НС існує 15 осіб, які хочуть співпрацювати з Партією регіонів для отримання свого фінансового донора Арсенія Яценюка, і ще близько 15 депутатів НУ-НС співають дивну пісню про прем`єра Віктора Ющенка. Однак ці 15 і 15 не перетинаються між собою “, – сказав Луценко.

За його словами, домовитися між собою про більшість “ні арифметично, ні політично у них не виходить”.

Він також вважає, що шанси Яценюка стати новим прем`єром невеликі. “Мені здається, що такі шанси невеликі. Я знаю гаряче бажання Арсенія Петровича стати прем`єром, воно настільки ж гаряче наскільки гарячою була його відмова від будь-яких посад, окрім президентської”, – сказав Луценко.

Політик розкритикував Яценюка за мінливість і політичні погляди, які весь час змінюються. “Його стабільна нестабільність – вже погана ознака. Будучи міністром закордонних справ, він за НАТО, будучи кандидатом в президенти – він проти НАТО. Будучи в п`ятірці НУ-НС, він за УПА, будучи кандидатом у президенти – він проти. Між першим і другим туром він категорично проти прем`єра, після другого туру – він категорично за прем`єра. Мені здається, це ознака слабкої в моральному і політичному плані людини “, – додав він.

При цьому Луценко визнав право кожного політика боротися за посади. “Поки що всі заяви НУ-НС про коаліцію з Партією регіонів є виключним бажанням тих, кого цікавлять гроші та портфелі. Це люди, які прийшли в політику виключно заради влади”, – підсумував він.

Як повідомлялося, Народна самооборона вирішила піти в опозицію до Президента Віктора Януковича і можливої нової коаліції у Верховній Раді за участю фракції Партії регіонів.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що екс-президент України Віктор Ющенко та лідер Фронту змін Арсеній Яценюк у ході переговорів про створення нової коаліції претендують на посаду прем`єр-міністра.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня