Разом з Тимошенко у відпустку йдуть всі члени уряду від БЮТ

Разом з Тимошенко у відпустку йдуть всі члени уряду від БЮТПрем`єр-міністр України Юлія Тимошенко, перший віце-прем`єр Олександр Турчинов та члени уряду – представники БЮТ йдуть у відпустку.

Про це заявив представник фракції БЮТ у парламенті Сергій Соболєв в ефірі програми Шустер Live. 

“Конституційним способом прем`єр, перший віце-прем`єр і ті люди в уряді, які зайшли від фракції БЮТ, прийняли для себе рішення, що з моменту відставки буде працювати Янукович, який давав команди відправляти уряд у відставку”, – цитує депутата Українська правда. 

“Вони за 2,5 року вперше йдуть у відпустку, щоб зникли взагалі будь-які розмови про те, що хтось тримається за крісла”, – додав Соболєв. 

Він назвав таке рішення уряду “абсолютно логічним”. “Вони йдуть у відставку і буквально, і номінально, нехай виконують обов`язки … там є віце-прем`єр з гуманітарних питань (Іван Васюник) “, – заявив представник БЮТ. 

Він також зазначив, що відповідальність за подальший стан справ в країні тепер повністю лягає на ті політсили і окремих політиків, які проголосували за відставку уряду. 

“Партія регіонів, і ті, хто голосували за відставку, розуміли, на що йдуть … Вони безвідповідально це рішення приймали, тому тепер повністю відповідальність лягає на Партію регіонів і тих зрадників, які проголосували за відставку уряду “, – сказав депутат. 

Водночас Соболєв заявив: “Всі зобов`язання уряду, які є з цього місяця – зарплата, пенсії держслужбовцям, вчителям, лікарям, міліціонерам, армії, все, що стосується виплат за російський газ – вони виконають, поза сумнівами”. 

Також депутат зазначив, що Тимошенко не буде користуватися ні державним автомобілем, ні державною охороною. 
Як повідомлялося, 3 березня Верховна Рада України підтримала резолюцію про винесення недовіри уряду Тимошенко. Це рішення підтримали 243 з 286 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. 

Після цього голосування прем`єр-міністр висловила намір піти у відпустку і доручити першому віце-прем`єру Турчинову виконувати обов`язки голови уряду.
 
Водночас більшість членів уряду підтвердили, що мають намір продовжити виконувати свої обов`язки до призначення нового складу Кабміну.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня