Оптом і в роздріб: Луценко заявив, що команда Януковича скуповує депутатів

Оптом і в роздріб: Луценко заявив, що команда Януковича скуповує депутатівЛідер Народної самооборони Юрій Луценко заявив, що команда Президента України Віктора Януковича намагається “купити депутатів” для створення нової парламентської коаліції і не допустити об`єднання опозиції.”Насправді вже кілька днів у парламенті відбувається змагання між тими, хто вже продався в роздріб і тими, хто хотів би продатися оптом. Опт коштує дорожче, ніж роздріб, аж до посади прем`єра, різних міністрів. Мартиненко, Жванія, Костенко, Балога , та інші лідери певних “угруповань” НУ-НС, які виступають проти узурпації влади Партією регіонів, – це якраз підтвердження цієї боротьби оптовиків, що жадають продатися, проти роздрібних, які це вже зробили “, – заявив Луценко, коментуючи внесення Верховною Радою змін до закон про регламент парламенту, які надають право окремим депутатам формувати коаліцію.

“Депутати роблять це з феєричним гаслом:” Без нас – це узурпація. Дайте нам портфелі – тоді це порятунок української ідеї “, – зазначив лідер Народної самооборони.

“Насправді відбувається факт зради політиків, які стали депутатами блокової угоди НУ-НС, де чорним по білому написано: не можна входити в коаліцію з нашими політичними опонентами – Партією регіонів”, – підсумував Луценко, зазначивши при цьому: “Я щасливий, що більшості таких у НУ-НС немає “.

Також політик висловив думку, що Янукович докладе всіх зусиль для того, щоб не була створена сильна, об`єднана опозиція. “Будуть підтримані різні вожді і вождики псевдоопозиції. Тобто – головне, щоб опозиція не об`єдналася”, – сказав він.

Прогнозуючи подальший розвиток подій, лідер Самооборони заявив: “Використовуючи” роздрібні тушки “, давно вже куплені Партією регіонів у НУ-НС і БЮТ, представлений антиконституційний метод створення коаліції – буквально через 2-3 дні ми побачимо і коаліцію, і прем`єра Миколу Азарова, і уряд Януковича-Азарова “.

Як повідомлялося, сьогодні, 9 березня, Верховна Рада України дозволила окремим народним депутатам входити до складу коаліції. За прийняття в цілому законопроекту № 6137 проголосувало 235 депутатів: у повному складі фракції ПР (172) і КПУ (27), 19 з 20 членів фракції БЛ, 7 бютівців, 6 нунсівців, і 4 позафракційних.

Після цього перший заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов зазначив, що про створення нової коаліції буде оголошено тільки після того, як Президент Віктор Янукович підпише зміни до Регламенту Ради і вони набудуть чинності. “Це може зайняти від двох годин до 15 днів”, – спрогнозував він.

Раніше, 5 березня, голова ВР висловив упевненість, що новий Кабінет міністрів з`явиться наступного тижня. Крім того, Литвин спрогнозував короткий період роботи нового уряду через те, що йому необхідно буде приймати непопулярні заходи.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня