Ъ: Янукович не пропонував Яценюку очолити уряд

Ъ: Янукович не пропонував Яценюку очолити урядПрезидент Віктор Янукович запропонував лідеру Фронту змін Арсенію Яценюку посаду віце-прем`єра з економічних питань в майбутньому уряді, пише видання Коммерсантъ-Украина

Як повідомляє газета, зустріч Януковича і Яценюка тривала не більше години.

“З листа Яценюка я зрозумів, що він не хотів би чекати 18 місяців до чергових парламентських виборів і віддає перевагу варіанту дострокових виборів. Але я не можу піти на такий крок, оскільки переді мною стоять завдання найбільшої важливості – швидко і ефективно подолати кризу. А для цього потрібно всім гілкам влади діяти спільно та системно “, – процитувала Януковича прес-служба глави держави за підсумками зустрічі.

Президент запропонував Яценюку інший варіант – увійти до складу нового уряду, який, на думку Януковича, з`явиться незабаром після створення у Верховній Раді нової коаліції.

У прес-релізі адміністрації президента йдеться, що в ході зустрічі пан Янукович запропонував Арсенію Яценюку “високу посаду в майбутньому уряді”. Пізніше в розмові з Ъ-Украина заступник голови Адміністрації Президента Ганна Герман уточнила, що мова йшла про посаду віце-прем`єра з економічних питань.

“Але Арсеній Петрович відмовився і висловив упевненість в тому, що йому слід перейти в опозицію. Я сподіваюся, що це буде конструктивна опозиція, яка не буде руйнувати країну”, – сказав Янукович.

Деталі переговорів Януковича з Тігіпком не розголошуються. Як повідомляє Ъ-Украина, запрошені на протокольну зйомку журналісти обмежилися повідомленням, що зустріч відбулася.

Нагадаємо, після зустрічі з Януковичем Яценюк заявив, що переходить в опозицію і приступає до формування власного уряду.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня